Scenariusz 10-minutowego filmu animowanego 2D, nad którym obecnie pracujemy, pt.: „Celina” został w styczniu nagrodzony w kategorii „Najlepszy Scenariusz Filmu Krótkometrażowego” na festiwalu "Wisdom Tree International Film Festival" w Pune, w Indiach.


„Celina” będzie animacją komputerową 2D poruszającą temat niepełnosprawności, życia w pandemii oraz lęku przed odrzuceniem. Mimo iż będzie to animacja komputerowa, złożona z digitalnych grafik, styl wizualny Celiny inspirowany jest obrazami akwarelowymi, dzięki czemu kadry będą sprawiały wrażenie ręcznie wykonanych.

Jestem bardzo wdzięczna, że reżyserując ten film, mogę współpracować w kilkuosobowym, studenckim zespole bardzo zdolnych artystów z Polski oraz UK. Nasza kooperacja przynosi wiele satysfakcji, a także pozwala filmowi osiągnąć poziom znacznie wyższy niż przy pracy w pojedynkę.

Poniżej przedstawiam piękne grafiki autorstwa członków zespołu. Marysia Domańska, Ola Wróbel, James Frith, Nikola Kaczmarska i Justyna Skalska. Wielkie brawa dla Was!

Warto już teraz wspomnieć, że w filmie pojawia się wiele nastoletnich postaci, którym głosu użyczyli młodzi, utalentowani aktorzy. Wspaniale wspominam czas wspólnie spędzony w studiu podczas nagrywania angielskiej ścieżki dialogowej! To była przyjemność móc z Wami współpracować.

By przeczytać więcej o przebiegu nagrań zapraszam do odwiedzenia jednego z poprzednich wpisów pod poniższym linkiem: https://www.gabibania.com/nagrywanie-sciezki-dialogowej-do-moich-3-filmow-animowanych/

"Celina" jest obecnie w produkcji i wciąż wymaga wiele pracy. Z chęcią przyjmiemy do naszej filmowej ekipy wszelkich zainteresowanych rysunkiem, tworzeniem grafik, tła oraz animacją 2D!