Zostań patronem

Byłabym ogromnie wdzięczna, gdyby zechcieli Państwo zostać moimi patronami. Otrzymane wsparcie przeznaczyłabym na kontynuację prac nad trzema filmami, nad którymi obecnie pracuję, jako ich reżyser, scenarzysta oraz animator, finansując je z własnych oszczędności.

Chciałabym odwdzięczyć się za oferowane mi wsparcie, umożliwiając wcześniejszy dostęp do filmowych newsów, scenariuszy, materiałów zza kulis.

Moi patroni będą mogli otrzymać status mecenasa filmowego nadchodzących produkcji bądź ich fundatora i zostać wymienionymi w napisach końcowych filmów.

 

Moją twórczość artystyczną można wspierać poprzez takie serwisy jak Patronite czy Patreon. Polskim patronom polecam serwis Patronite, zaś tym zagranicznym międzynarodowy Patreon.

Osoby zainteresowane zapraszam do przeczytania artykułu, który tłumaczy, jak zostać patronem na Patronite: https://patronite.pl/app/faq/articles/43000165260

Z góry z całego serca dziękuję! Możliwość budowania społeczności z patronami utwierdza mnie w przekonaniu, że moja codzienna ciężka praca i pasja są doceniane, co dodatkowo motywuje mnie do jeszcze większego wysiłku.

Przenieśmy razem prowokujące do myślenia historie na ekran, które będą inspirować do budowania lepszego świata!

Link do mojego profilu w serwisie Patronite: https://patronite.pl/gabibania

Link do mojego profilu na Patreon: https://www.patreon.com/gabibania