Z wielką radością informuję, że zostałam zwyciężczynią w ogólnopolskim konkursie "Młoda Polka" w kategorii "Kultura i Sztuka" w roku 2023.
Ogromnie dziękuję wszystkim, którzy na mnie zagłosowali – Wasze wsparcie i miłe słowa w ostatnich tygodniach wiele dla mnie znaczą. Serdecznie dziękuję także Kapitule Jury, odpowiedzialnej za ostateczny wybór zwyciężczyń.
Jestem bardzo wdzięczna za otrzymanie nagrody. Nie spodziewałam się, że zostanę tak wyróżniona. Jest to dla mnie zaszczyt oraz motywacja do dalszej pracy.


Byłam jedyną osobą w programie tworzącą filmy animowane. W konkursie "Młoda Polka" oraz w kategorii "Kultura i Sztuka" udział wzięło wiele utalentowanych młodych kobiet reprezentujących różne dziedziny. Wielkie gratulacje dla wszystkich inspirujących uczestniczek, finalistek i laureatek!

Uprzejmie dziękuje Pani Agnieszce D. Michalczyk – organizatorce i pomysłodawczyni konkursu "Młoda Polka", a także twórczyni programu "Debiutantki", dzięki której odbyło się to wspaniałe wydarzenie.

Uroczysta Gala Rozdania Nagród została zorganizowana w malowniczej Oranżerii Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie, zatopionej w Królewskim Ogrodzie Świateł. Wydarzenie odbyło się 28.11.2023 – dacie będącej wyjątkową dla wszystkich Polek, upamiętniającą 105. rocznicę uzyskania praw wyborczych przez kobiety.

Niestety nie mogłam wziąć osobiście udziału w gali. Bardzo dziękuję mojej dobrej znajomej Matyldzie Stuhr, studentce Collegium Civitas na kierunku nowe media i dziennikarstwo, za reprezentowanie mnie tego wieczoru.

Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy kibicują i wspierają mnie na drodze twórczej. Będę się dalej bardzo starać.