Scenariusze trzech filmów animowanych, nad którymi obecnie pracuję, zakwalifikowały się do międzynarodowego festiwalu "WisdomTree International Film Festival" w Pune, w Indiach.
Dwa z nich wróciły stamtąd z ważnymi osiągnięciami!

  • „Celina” – animacja komputerowa 2D opowiadająca o niepełnosprawności i życiu w pandemii została nagrodzona w kategorii„Najlepszy Scenariusz Filmu Krótkometrażowego”.
  • „Nocne Podgryzanie” – kukiełkowa animacja poklatkowa inspirowana romantyzmem, mówiąca o kobiecej sile i niezależności, zwyciężyła w kategorii „Najlepszy Scenariusz Studenckiego Filmu Krótkometrażowego”.
  • Scenariusz filmu „Lokator”, animacji komputerowej 3D przedstawiającej problem przemocy domowej, także znalazł się w oficjalnej festiwalowej selekcji.

Chciałabym przy tej okazji ogromnie podziękować wszystkim wspaniałym animatorom, artystom, aktorom oraz pomocnikom, z którymi miałam i mam przyjemność współpracować! Serdecznie dziękuję za satysfakcję ze wspólnej pracy, jaką mogę z Wami dzielić oraz możliwość rozwijania się jako reżyser i organizator naszych animacji. Bardzo wiele się od Was nauczyłam.

Wszyscy razem bardzo cieszymy się, że projekty zostały już teraz zauważone i mamy nadzieję, że wspólny owoc naszej pracy poruszy serca widzów oraz pozwoli naświetlić ważne dla współczesnego świata problemy i kwestie.

Każdy z wyżej wymienionych filmów będzie trwał 10 minut, projekty są obecnie w produkcji i wciąż wymagają wiele pracy. Z chęcią przyjmiemy do naszej filmowej ekipy wszystkich zainteresowanych tworzeniem grafik, animacją 2D lub 3D, modelowaniem czy związanymi z nimi kwestiami technicznymi.